, piątek 22 luty 2019
Ostatki na Scenie COK już za nami
Cieszyniacy bawili się do utworów formacji Łobuzy. fot: Browar Zamkowy CieszynDodaj do Facebook

Ostatki na Scenie COK już za nami

red./mat.pras.
Najpierw, 3 lutego w Browarze Zamkowym publiczność roztańczyły gwiazdy YouTube: Letni, Chamski Podryw i Kabaret Czwarta Fala. 9 lutego, na ostatniej imprezie karnawału w piwnicy Browaru, Cieszyniacy bawili się do utworów formacji Łobuzy.

Ostatkowe muzyczne szaleństwo rozpoczęły rytmy klubowe, które serwował DJ. Krótko po godzinie 21.00 parkiet zdominowały kobiety, a na scenie stanęła formacja „Łobuzy”. Kolejno zaprezentowali hity, które na YouTube biją rekordy wyświetleń. Fani długo nie pozwalali artystom opuścić sceny. Dance party zakończył DJ, który zaprosił roztańczoną publikę na kolejne godziny mixów. I tak do późnych godzin nocnych. To było godne i niezwykle roztańczone zakończenie karnawału.

To nie koniec odsłon Sceny COK w Browarze Zamkowym!
Kolejne spotkanie z kulturą już w najbliższą sobotę.

17.02, godz. 20.00, Browar Zamkowy Cieszyn – RÓŻE EUROPY – 35 lat zespołu

W roku 2018 Róże Europy obchodzą 35 – lecie pracy, jubileusz pod tytułem „Róże FM: produkujemy satysfakcję”. 1 000 000 sprzedanych płyt, tysiące koncertów w całej Polsce, występy w USA, Anglii, Austrii, Włoszech! Róże Europy oferują muzykę pełną przebojowości, autentyczności, ciekawej warstwy literackiej oraz uniwersalnego wielopokoleniowego przesłania. To jest zawsze lokomotywa szalonej muzyki z rockową energią, która porywa publiczność ze sobą. Tak jest wszędzie gdzie gramy. Lubimy grać, a publiczność lubi bawić się z nami. W roku 2018 zespół nagra nową płytę - tylko limitowana sprzedaż dla Znajomych i Przyjaciół Róż.

Bilety w cenie 40zł
do nabycia w biurze podawczym w Urzędzie Miasta oraz przed samym koncertem!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama