, wtorek 18 stycznia 2022
Jacek Orawiec – honorowy dawca krwi
Wójt Chybia – Janusz Żydek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy – Leszkiem Joskiem wyrazili uznanie i głęboką wdzięczność panu Jackowi za dobrowolne oddawanie krwi podczas akcji krwiodawstwa. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Jacek Orawiec – honorowy dawca krwi

mat.pras.
Podczas wczorajszej (20.03) sesji Rady Gminy Chybie uroczyście wyróżniono mieszkańca Mnicha – Jacka Orawca, który uhonorowany został odznaką „Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.

Odznaczenie laureatowi wręczył prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku Białej – Bogdan Ogrocki oraz prezes klubu Honorowych Dawców Krwi PCK Jasienica – Jan Mrzyk.

Wójt Chybia – Janusz Żydek wraz z Przewodniczącym Rady Gminy – Leszkiem Joskiem wyrazili uznanie i głęboką wdzięczność panu Jackowi za dobrowolne oddawanie krwi podczas akcji krwiodawstwa i działalność w propagowaniu honorowego krwiodawstwa w Polsce, jednocześnie gratulując wspaniałej postawy, życząc zapału i satysfakcji z pomocy na rzecz potrzebujących.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Gratulujymy. I wszystkiego co dobre winszujymy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama