, sobota 6 marca 2021
Place zabaw w Chybiu już otwarte
Zadbano by na placach zabaw pojawiły się dozowniki z płynami do dezynfekcji oraz by miejsca, które są użytkowane przez najmłodszych mieszkańców były regularnie dezynfekowane.  fot: pixabay.plDodaj do Facebook

Place zabaw w Chybiu już otwarte

UM
W Chybiu już jakiś czas temu informowano o otwarciu Centrum Sportowo – Rekreacyjnego w Mnichu. Będąc pod ogromnym wrażeniem tego w jaki sposób mieszkańcy zastosowali się do wprowadzonych obostrzeń, wójt Gminy Chybie Janusz Żydek podjął decyzję o otwarciu dwóch kolejnych obiektów – placu zabaw w chybskim parku oraz w Zarzeczu.

Na placach zabaw wykonane zostały drobne prace remontowe, które wpływają na bezpieczeństwo bawiących się na nich dzieci.

Należy tu jednak pamiętać o najważniejszych zasadach związanych z nieustannie panującą pandemią COVID-19. Zadbano by na wcześniej wspomnianych obiektach pojawiły się dozowniki z płynami do dezynfekcji oraz by miejsca, które są użytkowane przez najmłodszych mieszkańców były regularnie dezynfekowane. Z pomocą przybyli dyrektorzy placówek oświatowych, którzy postanowili zaangażować w całość działań podległych im pracowników obsługi.

Dezynfekcją w Centrum Sportowo – Rekreacyjnym w Mnichu zajmować się będą pracownicy obsługi z Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu oraz pracownicy Przedszkola Publicznego w Mnichu. Warto wspomnieć, że to dyrektorzy tychże placówek – Lilla Salachna-Brzoza i Małgorzata Kowalczyk we współpracy ze swoimi pracownikami wyszły z inicjatywą pomocy i mocno usprawniły proces otwarcia centrum.

O prace remontowe na placu zabaw w Centrum Chybia zadbali Dyrektorzy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu oraz Przedszkola Publicznego w Chybiu. Wydelegowani przez nich pracownicy bardzo sprawnie przywrócili sprawność obiektu po zimowej przerwie, ich pomoc umożliwiła zaoszczędzenie środków budżetowych, ponieważ nie było potrzeby zlecania tych prac firmom zewnętrznym.

Dyrektor SP nr 1 Chybiu – Mirosław Staniek oraz Dyrektor Przedszkola Publicznego w Chybiu – Michalina Pisarek wydelegowali wyznaczonych pracowników obsługi, którzy dbać będą o dezynfekcję na placu zabaw w centrum Chybia.

Plac zabaw w chybskim parku działać będzie codziennie, w godzinach od 11:00 do 19:00.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama