, sobota 16 stycznia 2021
Wisła dołączyła do platformy Visit360 - panoramicznego przewodnika online
Przewodnik panoramiczny po Wiśle dostępny jest na platformie VisitPoland.ponline. fot: www.visitpoland.online/wislaDodaj do Facebook

Wisła dołączyła do platformy Visit360 - panoramicznego przewodnika online

MM/mat.pras.
Wisła jako pierwsze miasto z naszego regionu dołączyła do platformy Visit360, umożliwiającej podziwianie okolicy z lotu ptaka oraz zapoznanie się z infrastrukturą i lokalnymi atrakcjami, w tym także zaplanowanie pobytu i zwiedzania.

Jak informuje Tadeusz Papierzyński kierownik referatu Promocji, Turystki, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Wiśle - Korzystając z przewodnika użytkownicy mogą nie tylko podziwiać okolicę z lotu ptaka, ale również zapoznać się z infrastrukturą i lokalnymi atrakcjami oraz zaplanować pobyt i zwiedzanie.

- Aktualnie przygotowaliśmy kilkanaście panoram, staraliśmy się wykonywać zdjęcia w dni słoneczne przy dobrej pogodzie, tak by pokazać miasto okolicę w jaki najbardziej atrakcyjny sposób. Wkrótce planujemy wykonanie kolejnych panoram w wersji letniej, a później przygotujemy również wersję zimową - mówi Karol Gawron, autor panoram.

Dzięki współpracy wiślańskiego magistratu z Visit360 również perła Beskidów, jako pierwsze miasto z regionu z Beskidu Śląskiego, dołączyła do kilkudziesięciu miast które można oglądać na podniebnych panoramach. Obecnie trwają prace nad mapami sąsiednich miejscowości - Ustroń i Szczyrk. Przewodniki będą ze sobą połączone i już niebawem użytkownicy będą mogli przemieszczać się miedzy miastami oraz odkrywać atrakcje całego regionu.

Zarówno mapa Wisły jak i baza obiektów na niej umieszczonych są cały czas aktualizowane i rozszerzane o nowe lokalizacje i panoramy 360. Wirtualny przewodnik po Wiśle dostępny jest tutaj.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama