, piątek 22 luty 2019
Sport na weekend... biegi narciarskie
Mistrzostwa Polski Seniorów - FIS i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich potrwają od 10 do 12 lutego 2017 r.  fot: PZNDodaj do Facebook

Sport na weekend... biegi narciarskie

DR
Fani zimowego szaleństwa z pewnością znajdą przez ten weekend coś dla siebie. Miłośników biegania na nartach zapraszamy do Istebnej. Narciarzom alpejskim proponujemy zawody w Brennej, a tych którzy preferują jazdę na lodzie zachęcamy do wzięcia udziału w II Breńskim Ślizgu.

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców w biegach narciarskich

Mistrzostwa Polski Seniorów - FIS i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w biegach narciarskich potrwają od 10 do 12 lutego 2017 r. Organizatorami zawodów jest Polski Związek Narciarski wraz z Śląsko-Beskidzkim Związkiem Narciarskim i NKS TB. Odbywać się będą one na trasach biegowych PZN - Istebna Kubalonka.

Program zawodów:

10.02.
14:00 - 16:00 - Trening oficjalny

11.02.
10:00 - Seria kwalifikacyjna MPS - Sprint
11:30 - Finały Kobiet i Mężczyzn MPS - Sprint
14:15 - Finały Kobiet i Mężczyzn MMP - Sprint
15:00 - 16:30 Trening oficjalny

12.02.
10:00 - Bieg kobiet - 5 km (start interwałowy)
11:00 - Bieg mężczyzn (start interwałowy)

XII Puchar Beskidzkich Groni Puchar Ski-Doliny

Puchar Beskidzkich Groni to zmagania w narciarstwie alpejskim, składające się z kilku startów na różnych stokach narciarskich. Pomysłodawcą i organizatorem zawodów jest Uczniowski Klub Sportowy Brenna Górki, wspomagany przez Ośrodek Promocji Kultury i Sportu Gminy Brenna. Najbliższym startem jest Puchar Ski - Doliny w Brennej Leśnicy, 11 lutego. Zapisy możliwe w dniu zawodów od 8:00 do 9:00. Start 10:00.

II Breński Ślizg

Potrafisz opracować pokaz łyżwiarsko-taneczny na wesoło do muzyki i przygotować swój niepowtarzalny strój? Zgłoś się do konkursu, który odbędzie się 11 lutego o godzinie 17:00 w Brennej Centrum. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody. Dodatkowymi atrakcjami będzie Fire Show na lodzie, pokaz łyżwiarstwa i walentynkowe lodowisko.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama