, wtorek 14 maja 2019
Biblioteka Miejska: Afryka zamiast Azji
10 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Miejskiej (sala konferencyjna, II piętro) fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Biblioteka Miejska: Afryka zamiast Azji

Z powody złego stanu zdrowia podróżnik Mieczysław Bieniek po raz drugi odwołał spotkanie z czytelnikami Biblioteki, które miało sie odbyć 10 lutego. W zamian za to zaproponowano miłe popołudnie z niezwykłą, pełną przygód podróżą do Zielonej Afryki, a konkretnie do Etiopii.

W tą egzotyczną, pełną emocji podróż zabiorą czytelników Gabriela i Łukasz Waliczkowie, którzy opowiedzą o mieszkańcach, ceremoniach i kościołach wykutych w skałach na „dachu Afryki”. Spotkanie z podróżnikami odbędzie się w tym samym terminie i o tej samej godzinie, kiedy planowane było spotkanie z M. Bieńkiem: 10 lutego 2017 r. o godz. 17.00 w Bibliotece Miejskiej (sala konferencyjna, II piętro).

Wszystkich, którzy słyszeli o nieszczęściu, jakie spotkało Bibliotekę w nocy z niedzieli na poniedziałek tego tygodnia informujemy, iż w wyniku pożaru ucierpiała głównie Wypożyczalnia dla dorosłych, natomiast pozostałe piętra obiektu zostały nienaruszone.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama