, piątek 4 grudnia 2020
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/betagc/public_html/sites/default/modules/cck/content.module on line 1284.
Piłkarze nie pobili rekordu Małysza
Dopiero na piątej lokacie znalazł się rozegrany w ubiegły wtorek mecz Polska-Rosja. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Piłkarze nie pobili rekordu Małysza

Adrian Dworakowski/skijumping.pl

Komentarze: ()    Zobacz opinię czytelników (10)    Dodaj opinie
Piłkarze nie pobili rekordu Małysza

Czołówka zestawienia. fot: mat. pras.

Trwające właśnie w naszym kraju Mistrzostwa Europy w piłce nożnej cieszą się olbrzymim zainteresowaniem, mimo to polskim piłkarzom nie udało się zgromadzić przed telewizorami większej publiczności niż ta, którą gromadził w najlepszych latach swojej kariery Adam Małysz.

Portal wirtualnemedia.pl przygotował zestawienie programów z ostatnich 12 lat, które cieszyły się największą oglądalnością.

Na pierwszym miejscu zestawienia znalazł się odbywający się 10 lutego 2002 podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Salt Lake City konkurs w którym Adam Małysz zdobył brązowy medal. Zgromadził on w TVP1 łącznie 20,64 mln widzów, którzy oglądali go chociaż przez jedną minutę (średnio w każdej minucie transmisję śledziło 11,17 mln osób.)

Drugi był kolejny konkurs, który odbył się trzy dni później, a podczas którego Małysz wywalczył srebro. Oglądało go, chociaż przez chwilę, w sumie 20,46 mln widzów, ale średnia widownia była wyższa niż poprzedniej transmisji i wyniosła 13,26 mln osób.

Trzecie i czwarte miejsce zajęły transmisje konkursów skoków z Zakopanego i Val di Fiemme z 2003 roku.

Dopiero na piątej lokacie znalazł się rozegrany w ubiegły wtorek mecz Polska-Rosja, który przez co najmniej jedną minutę śledziło w Jedynce 18,83 mln widzów (średnio oglądało go 13,6 mln.)

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama