, środa 19 luty 2020
Mistrzostwa Europy z medalami
Dwa złote, jeden srebrny i brązowy medal padły łupem zawodników z Cieszyna. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Mistrzostwa Europy z medalami

red.
Bardzo dobry występ zaliczyli zawodnicy Octagon Team Cieszyn na Mistrzostwach Europy MMA (amatorskich), które odbyły się w Puszczykówku koło Poznania. Dwa złote, jeden srebrny i brązowy medal padły łupem zawodników z Cieszyna.

Patryk Martinik walczący w seniorach do 61 kilogramów sięgnął po tytuł Mistrza Europy MMA. Patryk tego dnia był bezkonkurencyjny i wygrał zdecydowanie wszystkie swoje pojedynki w tym półfinał przez nokaut. Jego brat David (61 kilogramów full contact) również zdobył złoto tocząc walkę finałową na przestrzeni 3 rund (2x5 minut i 3 minutowa dogrywka). Tytuł wicemistrza przywiózł Kacper Kaczmarek (77 kilogramów junior). Kacper wygrał 2 pojedynki w tym raz nokautując rywala. Finał był bardzo wyrównanym bojem, ale werdykt wskazał na zwycięstwo rywala. Brązowy medal dla Daniela Malinowskiego (senior do 66 kilogramów). Daniel wygrał tego dnia dwie walki w tym o brąz.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama