, wtorek 25 czerwca 2019
Medale Shindo na czeskich matach
O najlepsze miejsca walczyło łącznie 746 zawodników, czyli 109 klubów z 12 krajów. fot: arch. KS ShindoDodaj do Facebook

Medale Shindo na czeskich matach

red./mat.pras.
Zawodnicy Klubu Sportowego Shindo odnoszą kolejne sukcesy! Tym razem są to medale zdobyte podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Grand Prix Ostrava 2017, który odbył się 4 listopada w Ostravie. O najlepsze miejsca walczyło łącznie 746 zawodników, czyli 109 klubów z 12 krajów.

Klub Sportowy Shindo reprezentowało trzynastu zawodników. Rywalizacja na Czeskich matach przyniosła im 6 medali: trzy srebrne i jeden brązowy w Kumite oraz 2 brązowe w Kata. Najlepiej spośród cieszyńskich reprezentantów wypadł zdecydowanie Mateusz Cieślar, któremu niewiele zabrakło do złota w dwóch konkurencjach Kumite juniorów OPEN i w +75 kg. Mateusz ostatecznie zdobył dwa srebrne krążki. Klaudia Szymańska w Kumite +60 kg U-21 również wywalczyła srebro. Ten sam kolor krążka dołożyła Maja Borzęcka w konkurencji Kata indywidualne 10-11 lat. Patrycja Kądziałka w Kumite U-21 -60kg wywalczyła brąz, a w Kata przegrała 3:2 o brązowy medal zajmując 5 pozycję. Dziewczyny w składzie Monika Kania, Julia Śliwczyńska, Marta Kopica zdobyły brązowy medal w Kata drużynowym. Druga drużyna Shindo w składzie M. Borzęcka, A. Śvrćkova, M. Mrowiec zajęły 5 miejsce. Również na 5 miejscu zmagania zakończyła Maria Kopala w Kumite.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama