, sobota 19 września 2020
Kluby sportowe w Brennej mogą składać wnioski
Wysokość środków przeznaczonych w budżecie gminy na ten cel to kwota: 120.000,00 zł. fot: Gmina BrennaDodaj do Facebook

Kluby sportowe w Brennej mogą składać wnioski

mat.pras.
1 lutego br. wójt Gminy Brenna Jerzy Pilch ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadania w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu w 2018 roku.

Podmiotami uprawnionymi do składania wniosków są podmioty niezaliczane do sektora finansów publicznych i niedziałające w celu osiągnięciu zysku, które na terenie Gminy Brenna prowadzą działalność sportową. Zadania, na które może zostać udzielona dotacja powinny być realizowane poprzez organizację szkoleń sportowych w różnych dyscyplinach sportowych, zajęć treningowych lub zawodów sportowych. Wysokość środków przeznaczonych w budżecie gminy na ten cel to kwota: 120.000,00 zł.

Postępowanie w sprawie przyznania dotacji odbywać się będzie zgodnie z uchwałą Nr XI/124/11 Rady Gminy Brenna z dnia 17 listopada 2011 r. w sprawie określenia warunków i trybu finansowania zadania własnego Gminy Brenna w zakresie sprzyjania rozwojowi sportu.

Zlecenie realizacji zadania nastąpi w formie wsparcia wraz z udzieleniem dotacji na dofinansowanie jego realizacji. Wsparcie finansowe udzielone w formie dotacji nie może przekroczyć 90 % kosztów całego zadania. Zadania zgłoszone do otwartego konkursu ofert powinny być realizowane w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 30 listopada 2018 r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest złożenie w formie pisemnej wniosku. Wnioski można składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 23 lutego 2018 roku do godziny 14:30 w zamkniętej kopercie w biurze podawczym w Urzędzie Gminy w Brennej, ul. Wyzwolenia 77 lub dostarczyć za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Gminy, ul. Wyzwolenia 77, 43-438 Brenna.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama