, piątek 22 luty 2019
4. Odi Sed Amo dla Stasia
W grudniu wykryto u chłopca ostrą białaczkę limfoblastyczną. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

4. Odi Sed Amo dla Stasia

red./mat.pras.
Wielkimi krokami zbliża się już 4 odsłona widowiska charytatywnego ODI SED AMO. 24 marca br. w Siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej (Stary Targ 4) zabrzmią piosenki znane z filmów i musicali. Oprócz artystów z Cieszyna, wystąpią zaprzyjaźnieni artyści z Warszawy, Krakowa, Opola, którzy wspólnie stworzą niezapomniany koncert na rzecz Stasia Dominiaka. W grudniu wykryto u chłopca ostrą białaczkę limfoblastyczną.

- 4 edycja jest dla mnie bardzo szczególna, być może dlatego, że znam osobiście samego Stasia i całą jego rodzinę. Od samego początku jestem jedną z organizatorek ODI SED AMO, ale podczas tej edycji dostałam większego poweru do działania. Mam nadzieję, tylko, że wszystko wyjdzie i pobijemy nasz rekord z pierwszej edycji! - mówi Justyna Marciniec.

Na scenie będzie można w tym roku zobaczyć Annę Bugajską, Martynę Brodę, Izabelę Kozieł, Paulinę Patorę, Dariusza Jesionowskiego, Adriana Wiśniewskiego oraz Mateusza Zawadę.

- To cudowne, że ludzie tak po prostu chcą nam pomagać, zarówno w organizacji jak i w produkcji całego widowiska. Magdalena Podeszwa w tym roku zajmuję się stroną muzyczną i sama będzie grać podczas koncertu na pianinie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to pracochłonne zajęcie, aby zaaranżować tyle utworów, za uśmiech i słowo “dziękuję”, tak samo Bartek Rakowski, który będzie towarzyszyć Magdzie grając na skrzypcach - mówi jedna z organizatorek Sara Kusy - W tym roku spektakl wyreżyseruje Adrian Wiśniewski - aktor, reżyser, solista Studia Accantus, który wspiera naszą inicjatywę już jakiś czas, a podczas tego widowiska będzie można go również usłyszeć- dodaje.

Sprzedaż biletów na koncert dla Stasia startuje już 14 lutego. Można je nabyć w cenie 20 zł w Cieszyńskim Centrum Informacji.

- Bardzo często na ulicach możemy spotkać się z opiniami, że młodzież w dzisiejszych czasach nic nie robi, nie pomaga… my stajemy w obronie tej całej młodzieży, której się chce i udowadniamy już 4 raz, że można! - podkreśla jeden z organizatorów Mateusz Zawada.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

I bardzo dobrze! Brawo młodzi! Brawo Wy!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama