, niedziela 7 marca 2021
Gala KSW18 - Unfinished Sympathy w Płocku
26 listopada, podczas gali KSW 17, w łódzkiej Atlas Arenie Jan Błachowicz został mistrzem wagi półciężkiej. fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Gala KSW18 - Unfinished Sympathy w Płocku

Agnieszka Kaczmarczyk
Gala KSW18 - Unfinished Sympathy w Płocku

Siedem walk, czternastu gladiatorów, a wśród nich pochodzący z Cieszyna Jan Błachowicz. fot: mat. pras.


Gala KSW18 - Unfinished Sympathy w Płocku

Nie znamy jeszcze przeciwnika Jana Błachowicza. fot: mat. pras.

Po raz pierwszy w tej części Polski. Siedem walk, czternastu gladiatorów, a wśród nich pochodzący z Cieszyna Jan Błachowicz. Już 25 lutego w płockiej Orlen Arenie odbędzie się kolejna gala KSW18 - Unfinished Sympathy. Fanów mieszanych sztuk walki czekają prawdziwe emocje.

Konfrontacja Sztuk Walki to coraz popularniejsza w Polsce sportowa rywalizacja. Bardzo widowiskowa, łączy ju jitsu, boks, judo, kick-boxing czy muay thai. Turnieje MMA (Mixed Martial Arts, Mieszanych sztuk walki) organizowane są na całym świecie. W Polsce największą popularnością cieszy się gala KSW (Konfrontacja Sztuk Walki), skupiająca zawodników różnych narodowości.

26 listopada, podczas gali KSW17, w łódzkiej Atlas Arenie Jan Błachowicz został mistrzem wagi półciężkiej i stał się posiadaczem pasa mistrzowskiego federacji KSW w wadze średniej. Jeden z najlepszych zawodników w Europie, cieszyński wojownik, zrewanżował się Thierry'emu Sokodjou za porażkę z marca 2011 roku.

Podczas wieczoru w Płocku będzie można zobaczyć kilka interesująco zapowiadających się walk. W ringu KSW oprócz Jana Błachowicza, którego przeciwnik jeszcze nie został potwierdzony, zaprezentują się czołowi zawodnicy MMA: Marcin Różalski, Jerome Le Banner, Artur Sowiński, Curt Warburton, Karol Bedorf, David Oliva, Maciej Jewtuszko, Dean Amasinger, Kamil Bazelak, Kamil Waluś, Cengiz Dana.

Poniżej prezentujemy oficjalny trailer promujący wydarzenie.

Organizatorzy zapowiadają ogromną dawkę adrenaliny. Bilety na galę w Łodzi dostępne są w sprzedaży tutaj

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama