, poniedziałek 24 stycznia 2022
23. Rodzinny Rajd Rowerowy. Jeszcze można się zapisać
mpreza skierowana jest dla wszystkich fanów dwóch kółek i dobrej zabawy. fot: UG ChybieDodaj do Facebook

23. Rodzinny Rajd Rowerowy. Jeszcze można się zapisać

KT
Trwają zapisy na jedną z największych imprez organizowanych dorocznie na terenie gminy Chybie, przez Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu. Mowa tu o 23. edycji Rodzinnego Rajdu Rowerowego, który wystartuje już za miesiąc, 25 maja.

Zgłoszenia do rajdu przyjmowane są w placówkach oświatowych na terenie gminy – SP1 Chybie, SP Mnich, SP2 Chybie, ZSP Zaborze do 30 kwietnia (w godzinach 8:00 – 15:00), a także w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Chybiu do 9 maja do godz. 17:00. Ilość miejsc jest ograniczona, a zapisy są prowadzone do wyczerpania limitu miejsc.

Rajd ruszy 25 maja, spod SP w Mnichu, trasa o długości 32 km poprowadzi przez teren przy OSP Kowale, a zakończy się przy Amfiteatrze w Chybiu. Impreza skierowana jest dla wszystkich fanów dwóch kółek i dobrej zabawy. Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji, konkursów i nagród.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama