, środa 19 luty 2020
Cieszyn: Targowisko czeka duża zmiana
Zamiany zajdą na działce bezpośrednio sąsiadującej z obecnym targowiskiem rolno-spożywczym. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Targowisko czeka duża zmiana

DR
W czerwcu tego roku, w Cieszynie rozpocznie się nowa inwestycja. Dzięki pomocy przyznanej przez Zarząd Województwa Śląskiego, w kwocie ponad 720 tys. zł, przebudowany zostanie sektor C targowiska rolno-spożywczego w Cieszynie.

Zamiany zajdą na działce bezpośrednio sąsiadującej z obecnym targowiskiem rolno-spożywczym. Wyburzony zostanie budynek dawnej Szkoły Alternatywnej, a teren zostanie utwardzony kostką brukową. Wykonane zostanie ogrodzenie, stragany, oświetlenie, instalacja wodociągowa, przyłącza kanalizacji sanitarnej, deszczowej wraz z odwodnieniem placu, monitoring i przebudowa zjazdów. Pojawi się również budynek zaplecza sanitarnego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama