, środa 22 stycznia 2020
Cieszyn: Od jutra opieka w szkołach podstawowych
W zależności od sytuacji kadrowej odbywać się będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze lub zajęcia dydaktyczne, lekcje. fot: DRDodaj do Facebook

Cieszyn: Od jutra opieka w szkołach podstawowych

DR
Pomimo tego, że nadal trwa strajk nauczycieli, od 24 kwietnia we wszystkich szkołach podstawowych w Cieszynie mają ruszyć zajęcia opiekuńcze.

W zależności od sytuacji kadrowej odbywać się będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze lub zajęcia dydaktyczne, lekcje. - Wszyscy dyrektorzy zapewnią opiekę. Będą również otwarte stołówki – mówi burmistrz Cieszyna Gabriela Staszkiewicz.

Od początku strajku, miasto zapewniło bezpłatne zajęcia dla dzieci m.in. w Domu Narodowym, Zamku Cieszyn i w Bibliotece Miejskiej. Dosyć szybko do pracy wróciły przedszkola w Cieszynie. Z kolei, w szkołach podstawowych zajęcia opiekuńcze rozpoczynają się w środę, 24 kwietnia - Dyrektorzy najpierw chcieli zapewnić obsadę nauczycieli do przeprowadzenia egzaminów, więc skupili się nad tym. Natomiast teraz nauczyciele, którzy nie strajkują będą sprawować opiekę nad dziećmi na świetlicach – dodaje burmistrz.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Nauczyciele - nie dajcie się !!! Jesteśmy z wami!!!!

Oj niedobrze, niedobrze. Co na to klub radnych siła? Zwoła wiec na rynku?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama