, niedziela 9 sierpnia 2020
XXI Spotkania Teatralne „Zameczek 2019”
Sceną zawładnęli artyści z 8 placówek zajmujących się działalnością rehabilitacyjną, opiekuńczą i terapeutyczną. fot: WTZ w DrogomyśluDodaj do Facebook

XXI Spotkania Teatralne „Zameczek 2019”

WTZ w Drogomyślu
Powitaniem gości i symbolicznym otwarciem imprezy przez Wicestarostę Powiatu Cieszyńskiego Panią Janinę Żagan oraz Dyrektora Powiatowego Domu Pomocy Społecznej "Feniks" w Skoczowie Panią Joannę Wieję rozpoczęły się w Drogomyślu XXI już Spotkania Teatralne „Zameczek 2019”.

Po uroczystym otwarciu imprezy sceną zawładnęli artyści z 8 placówek zajmujących się działalnością rehabilitacyjną, opiekuńczą i terapeutyczną. Na scenie w różnych formach artystycznych (drama, pantomima, śpiew, taniec, itp.) starali się zaprezentować widowni, w jaki sposób sztuka sceniczna może bawić, dawać radość, ale także pokazywać piękno świata, umożliwiać komunikację w ekspresyjny sposób, czy też pozwalać przekraczać własne bariery i ograniczenia. Poprzez pomoc w organizacji imprezy uczniów Zespołu Szkół w Drogomyślu impreza jak zawsze miała charakter integracyjny.

Dla wszystkich zgromadzonych, została przygotowana niespodzianka w postaci czarującego pokazu Beuty Bubble Show w wykonaniu Pani Inny Billiaievy, która za sprawą baniek mydlanych, wprowadziła zebranych w iście magiczny świat.

Organizatorowi imprezy - jak i wszystkim artystom, ich opiekunom, uczestnikom zajęć Warsztatu i ich rodzicom sprzyjała pogoda, która zachęcała do tego, aby po zakończonych prezentacjach scenicznych wziąć udział w pikniku i zabawie na świeżym powietrzu w ogrodzie Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drogomyślu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama