, niedziela 9 sierpnia 2020
Tym razem na deskach Teatru Cieszyńskiego komedia
Scena ze spektaklu "Mayday". fot: Karin DziadkovaDodaj do Facebook

Tym razem na deskach Teatru Cieszyńskiego komedia

DR
Na deski Teatru Cieszyńskiego w Czeskim Cieszynie wraca jedna z najzabawniejszy współczesnych komedii, tym razem pod postacią „Mayday 2”. To historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, który przez kilka lat z powodzeniem prowadził dwa równoległe życia z dwiema kochającymi go żonami. Premiera drugiej części komedii odbędzie we wtorek 21 maja, o godz. 19.00. Mamy dwa podwójne zaproszenia dla naszych czytelników na tą premierę.

„Mayday 2”, w reżyserii Karola Suszki, to druga część doskonałej farsy „Mayday”, którą Scena Polska ma w repertuarze od minionego sezonu. Ciąg dalszy przygód i perypetii najpopularniejszego londyńskiego taksówkarza – bigamisty. Jego niewiedzące o sobie dzieci Gavin i Vicky poznają się przypadkowo przez internet i wiele wskazuje na to, że łączy ich coś więcej niż zbieżność nazwisk...
Atmosfera gęstnieje, na scenie narasta popłoch, na widowni salwy śmiechu.

Na scenie zobaczymy Małgorzatę Pikus, Joannę Litwin, Tomasza Kłaptocza, Grzegorza Widerę i Karola Suszkę oraz gościnnie Klaudię Gryboś i Pawła Bernadowskiego.

Konkurs!
Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na premierę „Mayday 2”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Kto znalazł się w obsadzie spektaklu „Mayday 2”? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl. W treści prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu. Konkurs trwa do poniedziałku 20 maja 2019 r. Tego samego dnia skontaktujemy się z osobami, których odpowiedzi zostaną wylosowane.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama