, niedziela 9 sierpnia 2020
Piąte urodziny Pereł - 17 maja jubileuszowa Gala w Teatrze im. A. Mickiewicza. KONKURS
Studio tańca Releve działające w Cieszynie. fot: ReleveDodaj do Facebook

Piąte urodziny Pereł - 17 maja jubileuszowa Gala w Teatrze im. A. Mickiewicza. KONKURS

ARTYKUŁ SPONSOROWANY
W najbliższy piątek (17 maja) cieszyńskie Perły będą świętować swój mały jubileusz - 5 lat istnienia. Z tej okazji w Teatrze im. Adama Mickiewicza urodzinowa Gala.

Aleksandra Jurczak to mentorka Pereł i założycielka Studia Tańca, która od 10 lat edukuje dzieci i młodzież z zakresu tańca. Za swoją pracę twórczą z dziećmi zdobyła liczne wyróżnienia.

Perły to dziewczyny z Cieszyna i okolicznych miejscowości, które kilka razy w tygodniu spotykają się w Studio Tańca Relevé. Dziewczyny mają na swoim koncie liczne sukcesy na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach i festiwalach tańca. Elbląg, Białystok, łódź, Gdańsk, Warszawa, Katowice, Sosnowiec, Rybnik to tylko niektóre z odwiedzanych miejscowości.

Ich wspólne święto (10 lat pracy artystycznej Pani Oli i 5 lat istnienia Pereł) będzie jednocześnie ogromnym tanecznym wydarzeniem, które odbędzie się w miejscu szczególnym – Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Teatr to miejsce sztuki. Kulisy, kurtyna, światło oraz magia prawdziwej sceny – to odpowiednie miejsce dla tańca artystycznego. Podczas wydarzenia zaprezentuje się 150 tancerzy, młodych artystów. A widownię wypełnią sympatycy tańca, rodzice, bliscy, miłośnicy sztuki.

Bilety na to wydarzenie do nabycia w kasie Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.

UWAGA KONKURS!

Mamy dla Państwa cztery podwójne zaproszenia na urodzinową galę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie w jakim Studio na co dzień ćwiczą Perły? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: redakcja@gazetacodzienna.pl do 16 maja 2019 roku do godz. 18.00. W tytule koniecznie z dopiskiem PERŁY. W treści maila prosimy o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu, za pomocą którego skontaktujemy się z Państwem w przypadku wygranej. Zwycięzców wylosujemy spośród nadesłanych prawidłowych odpowiedzi.

Studio Tańca Relevé, ul. Stary Targ 4 , Cieszyn
www.cieszyntanczy.pl, tel. 798 701 622

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama