, wtorek 18 stycznia 2022
Tancerki z Chybia na szczycie podium
Taneczny duet Zuzanny Żydek i Martyny Sajdok ma za sobą dwa prestiżowe konkursy – obydwa zakończone sukcesem na najwyższym miejscu podium. fot: UG ChybieDodaj do Facebook

Tancerki z Chybia na szczycie podium

mat.pras.
Taneczny duet Zuzanny Żydek i Martyny Sajdok z Chybia ma za sobą dwa prestiżowe konkursy – obydwa zakończone sukcesem na najwyższym miejscu podium.

Pierwszy z nich to „Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego”, organizowany w Oświęcimiu. Zdolne tancerki zdaniem jury zdeklasowały konkurencję w swojej kategorii tanecznej „SHOW”. Kolejny konkurs odbył się 23 listopada się w Katowicach, był to „Wojewódzki Festiwal Talentów”, brały w nim udział dzieci i młodzież z całego województwa prezentując swoje talenty wokalne, taneczne czy recytatorskie – jednak młode mieszkanki z gminy Chybie znów okazały się być najlepsze. Utalentowane tancerki pracują pod okiem Justyny Kaczmarskiej (która jest również autorką niesamowitych choreografii) oraz Sławomira Orawca. Dziewczynki aktywnie uczęszczają również na zajęcia tańca organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Chybiu oraz trenują gimnastykę artystyczną pod okiem trenera Andrzeja Tomczyka. Aktualnie Chybianki przygotowują się do krajowych eliminacji na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Portugalii. Warto dodać, że będą to już trzecie eliminacje w karierze Zuzanny i Martyny, w zeszłym roku tancerki reprezentowały bowiem Polskę na Mistrzostwach Świata w Barcelonie.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama