, niedziela 28 luty 2021
Cieszyn symbolicznie dla Orkiestry
Cieszyński sztab chce podziękować również Owsiakowi za 27 lat organizowania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Cieszyn symbolicznie dla Orkiestry

DR
Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Pomocy, wraz z wieloma sztabami w całym kraju, chce symbolicznie zakończyć 27. Finał WOŚP - po tragicznym wydarzeniu podczas finału w Gdańsku, a co za tym idzie, po rezygnacji Owsiaka z funkcji prezesa fundacji WOŚP. W najbliższą niedzielę (20.01), o godzinie 20:00 na cieszyńskim Rynku, w ramach „Światełka do Nieba” rozpalone zostaną zimne ognie.

- Bądźmy wraz z innymi Polakami, w ciszy, żeby okazać nasze wsparcie dla Rodziny tragicznie zmarłego Prezydenta i przede wszystkim dla Jurka Owsiaka, który był i jest motorem naszych działań. Pokażmy mu, że nie tylko na jego wezwanie, ale i dla Niego samego, potrafimy zjednoczyć się raz jeszcze i pokazać, że nie pozwolimy, by Najpiękniejsza Orkiestra Świata zamilkła. Tragedia w Gdańsku i to co się po niej wydarzyło zamieniła radość w szok, niedowierzanie i niewyobrażalny smutek. Połączmy się i pokażmy, że wciąż mamy siłę być RAZEM! - napisał na Facebooku Cieszyński Sztab Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na Rynek przyniesione zostanie serce stworzone przez wolontariuszy podczas cieszyńskiego finału na Zamku Cieszyn. Wiadomo już również, że akcję będą wspierać jednostki OSP z Cieszyna, które o godz. 20:00 włączą sygnały świetlne.

Komentarze: (10)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

https://www.youtube.com/watch?v=kowER_vLHfU

odpowiedź typu TAK-NIE, NIE -TAK (https://www.youtube.com/watch?v=gWSEDK_K1Uw)

Jestem dobrej myśli i dlatego twierdzę, że Jurek Owsiak po naszych błagalnych prośbach łaskawie cofnie tę jakże bolesną dla nas decyzję. Dlatego już dzisiaj cieszę się na powrót Jurka na szefa WOŚP. Teraz to już będzie zupełnie inny szef - nie samozwaniec, bo wybrany głosem ludu. Inaczej mówiąc vox populi, vox Dei. Kto po powrocie Jurka na stanowisko podniesie nań rękę temu ona zostanie odrąbana.

Wspierają mnie proroctwa bez wątpienia!!!
Owsiak jest naszym dobrodziejem o bardzo dobrym serduszku!!!!
"Dajcie mi chwilkę czasu - powiedział Owsiak po pogrzebie prezydenta Gdańska. Był pytany o możliwość powrotu do kierowania WOŚP. Podkreślił, że słucha apeli w tej sprawie."

Zamiast zaśmiecać środowisko balkonami, proponuję przekazać datki na WOŚP.

Przypominam sobie co się działo w mediach jak w 2017 roku minister Błaszczak zapowiadał, że Przystanek Woodstock 2017 nie dostanie pozytywnej opinii ws. bezpieczeństwa od policji. Była afera europejska. Owsiak wydał wtedy oświadczenie, że "Przystanek Woodstock jest przykładem imprezy, w ramach której wszyscy zaangażowani w jej organizację, zwracają uwagę na każdy aspekt jej bezpiecznego przebiegu." oraz "Całość Festiwalu zarządzana jest z Centrum Dowodzenia, które jest przygotowane i przeszkolone na każdą okoliczność i wszelkiego rodzaju sytuacje kryzysowe."
Jak sami mogliśmy się przekonać nie każdy aspekt bezpiecznego przebiegu zachowano w Gdańsku.

no to jest oczywiste - dokładnie tak samo jak zamach w Smoleńsku oraz spisek Tuska i Putina w celu zamordowania Kaczyńskiego
.
glon ssie z samego dna

A skąd to wiesz? Od kiedy glon ssie? Czym? Ewidentny przykład typowego deficytu wiedzy.

Z całą pewnością w wyniku tej tragicznej sytuacji najbardziej poszkodowana jest rodzina, o której najmniej zdaje się pamiętać. Powinniśmy się zastanowić: Czy osoba, o której w ciągu ostatnich dni najwięcej się mówi w mediach, w kontekście sytuacji faktycznie zasługuje na taką uwagę?

Proponowałbym zmienić akcenty - przede wszystkim okazać wsparcie dla Rodziny tragicznie zmarłego Prezydenta i przy okazji poparcie dla Owsiaka.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama