, środa 11 kwietnia 2018
Spotkanie z poezją w Książnicy Cieszyńskiej
Spotkanie z poezją w Książnicy Cieszyńskiej to kolejny dowód na to, że wśród nas żyją artyści, nad których twórczością warto się pochylić. fot: arch. GCDodaj do Facebook

Spotkanie z poezją w Książnicy Cieszyńskiej

Iwona Czarniak
Spotkanie z poezją w Książnicy Cieszyńskiej

Wiersze słynnych poetów takich jak Wisława Szymborska lub Czesław Miłosz znane są na całym świecie. Są jednak poeci, których twórczość znana jest tylko nielicznym.

Taką poetką jest pochodząca z Cieszyna mieszkanka Pogwizdowa Bogusława Magdalena Pala. W wierszach Bogusławy można odnaleźć całą paletę barw, piękno Cieszyna i okolic oraz przywiązanie do rodziny. Piątkowe spotkanie z poezją zatytułowane „Idę w stronę słońca cień zostawiam w tyle’” zgromadziło licznych sympatyków wierszy poetki. Wysłuchali oni wierszy w wykonaniu autorki oraz jej przyjaciół, a oprawę muzyczną zapewnili grą na akordeonach Irena Mencner i Dacjan Duraj.

Spotkanie z poezją w Książnicy Cieszyńskiej to kolejny dowód na to, że wśród nas żyją artyści, nad których twórczością warto się pochylić.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama