, środa 3 czerwca 2020
Spędź lato w Dworze Kossaków!
Jak co roku dołożono wszelkich starań, żeby program był bogaty i zróżnicowany, dzięki czemu każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.  fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Spędź lato w Dworze Kossaków!

mat.pras.
Serdecznie zapraszamy do Dworu Kossaków w Górkach Wielkich, gdzie już po raz dziesiąty organizowane jest Artystyczne Lato u Kossaków! Jak co roku dołożono wszelkich starań, żeby program był bogaty i zróżnicowany, dzięki czemu każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.

W porównaniu z poprzednimi edycjami, ten rok będzie zdecydowanie bardziej „teatralny” niż do tej pory. Wszystko dzięki projektowi „Witkacy”, w ramach współpracy m.in. z Teatrem im. St. I. Witkiewicza z Zakopanego. Dzięki temu będziemy mogli Państwa zaprosić na warsztaty teatralne oraz aż 3 spektakle, w tym jeden w wykonaniu aktorów z Teatru Witkacego. Do postaci S.I. Witkiewicza nawiązywać będą również warsztaty plastyczne oraz fotograficzne. Młodsi widzowie (i nie tylko) będą mieli okazję obejrzeć spektakl lalkowy pt. „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” w wykonaniu teatru Gry i Ludzie. ALUK 2017 to także VI Warsztaty Działań Kreatywnych, z okazji których odwiedzą nas wykładowcy i studenci z 10 wyższych szkół artystycznych z całej Polski, oraz X Międzynarodowy Plener Rzeźbiarzy Ludowych. Miłośników przyrody zapraszamy na warsztaty „Pszczoły – skrzydlaci pomocnicy”, podczas których będzie można poznać tajemnice tych ciekawych owadów oraz własnoręcznie wykonać domek dla owadów. Zwieńczeniem tegorocznej edycji ALUK będzie Wieczór sowich piosenek – czyli koncert Grzegorza Turnaua i Jacka Królika, na którym nie może zabraknąć żadnego miłośnika dobrej muzyki!

Powyższe informacje opisują jedynie część atrakcji, które zostały przygotowane w tym roku. Dokładny harmonogram wydarzeń znajdziecie Państwo na dworkossakow.pl oraz na profilu www.facebook.com/dworkossakow, a także już niebawem na GazecieCodziennej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama