, piątek 5 czerwca 2020
Skaldowie wystąpią w Cieszynie
"Kulig", "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", "Prześliczna wiolonczelistka", "Medytacje wiejskiego listonosza" - kto nie zna tych hitów? fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Skaldowie wystąpią w Cieszynie

red.
Legendarny zespół - Skaldowie usłyszymy w piwnicy Browaru Zamkowego Cieszyn, już 19 maja br. o godz. 20.00. Organizatorem koncertu jest Cieszyński Ośrodek Kultury.

"Kulig", "Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał", "Prześliczna wiolonczelistka", "Medytacje wiejskiego listonosza" - kto nie zna tych hitów? Te i wiele więcej ponadczasowych piosenek zespołu usłyszymy w ramach kolejnego koncertu w ramach Sceny COK w Browarze. W Cieszynie usłyszeć będzie można również premierowe piosenki z właśnie przygotowywanej nowej płyty zespołu.

Przy okazji koncertu warto wspomnieć o XIII Ogólnopolskim Zlocie Fanów Zespołu Skaldowie, który w ten weekend zagości właśnie w Cieszynie. W programie zjazdu m.in.: wspólne biesiadowanie z muzyką Skaldów w tle, a także projekcja specjalnie przygotowanego filmu. Punktem kulminacyjnym ma być kameralny koncert legendarnego polskiego zespołu.

sobota 19 maja, godz. 20.00, 
piwnica Browaru Zamkowego Cieszyn
Scena COK w Browarze: Skaldowie - legenda polskiego rocka
Bilety: 55 zł

Bilety dostępne w tymczasowym sekretariacie COK na parterze cieszyńskiego Urzędu Miejskiego. Istnieje też możliwość rezerwacji biletów po przedpłacie na konto Cieszyńskiego Ośrodka Kultury. Dane do przelewu dostępne na stronie www.domnarodowy.pl w zakładce "kontakt".

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama