, sobota 19 września 2020
Nowe wyposażenie w Brennej Leśnicy
Na realizację tego zadania przyznano gminie kwotę: 7 679,43 zł. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Nowe wyposażenie w Brennej Leśnicy

red.
Gmina Brenna uzyskała środki na zakup wyposażenia i urządzeń ratownictwa niezbędnych do udzielania pomocy poszkodowanym dla jednostek ochotniczej straży pożarnej.

Na realizację tego zadania przyznano gminie kwotę: 7 679,43 zł, stanowiącą 99% ogólnej jego wartości. Ze środków tych zostanie zakupiony defibrylator, torba ratownicza oraz deska ortopedyczna ze stabilizacją. Wyposażenie to trafi do jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Brennej Leśnicy.

Otrzymane dofinansowanie pochodzi ze środków Funduszu Sprawiedliwości w ramach ogłoszonego Programu I Priorytetu IIIB „Wsparcie i rozwój systemu instytucjonalnego pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom oraz realizacja przez jednostki sektora finansów publicznych zadań ustawowych związanych z ochroną interesów osób pokrzywdzonych przestępstwem i świadków oraz likwidacją skutków pokrzywdzenia przestępstwem”.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama