, poniedziałek 26 sierpnia 2019
Kolejne propozycje Sceny COK
Pierwsza propozycją w 2018 roku jest koncert Jazz Dinos/Lunatyp Duet. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kolejne propozycje Sceny COK

red./mat.pras.
Scena COK w nowym roku nie zwalnia tempa i szykuje kolejne propozycje na weekendowe wieczory.

Pierwsza propozycją w 2018 roku jest koncert Jazz Dinos/Lunatyp Duet. To dwie znane, cieszyńskie formacje. Jazz Dinos - formacja jazzowa, składająca się bardzo utalentowanych i doświadczonych muzyków: Natalia Bukowska – wokal, Michał Kasztura – gitara, Achim Trembaczowski – piano, Tadeusz Toman – kontrabas, Jerzy Pustelnik – perkusja.
Lunatyp Duet - to nikt inny jak Michał Kasztura i Duck Mała Dorda. Tego wieczoru dla publiczności zaśpiewa również Hania Stoszek, utalentowana wokalistka z Cieszyna, laureatka m.in. konkursu OLZA MUSIC Show. Akompaniować jej będzie Leszek Kaleta.

06.01.2018./ godz. 20.00
Browar Zamkowy Cieszyn
Koncert – Jazz Dinos/Lunatyp Duet

Bilety dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze.

Już teraz polecamy również niezwykle intymny i kameralny koncert Johna Portera (artysta wystąpi w Browarze 13.01.2018). W programie utwory z najnowszego krążka Johna pt. "Honey Trap", numery z poprzednich płyt, w tym z legendarnej już płyty "Helicopters", z duetu z Anitą Lipnicką, a także z najnowszych projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską.

Ostatnia płyta solowa Johna “Honey Trap” jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy “Back In Town” - jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie – tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo - bluesowej formie.

„Mam swój The Who-Neil Young moment!” – wyznaje Porter. Na płycie słychać, że to nie żarty.

13.01.2018./ godz. 20.00
Browar Zamkowy Cieszyn
John Porter

Bilety dostępne w biurze podawczym Urzędu Miasta, gdzie mieści się tymczasowy sekretariat COK lub przed koncertem w Browarze.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama