, sobota 6 marca 2021
Francuska wokalistka ZAZ wystąpi na Colours of Ostrava
mmm fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Francuska wokalistka ZAZ wystąpi na Colours of Ostrava

SM/mat. pras.
Biuro prasowe festiwalu Colours of Ostrava ogłosiło kolejną premierę. Po raz pierwszy w Czechach, będzie można zobaczyć występ francuskiej piosenkarki Isabelle Geffroy, znanej pod pseudonimem ZAZ.

ZAZ, czyli jedna z największych muzycznych sensacji ostatnich lat, poprzez swoje swobodne występy i niesamowitą barwę głosu przez wielu krytyków nazywana została nową Edith Piaf. - W muzyce ZAZ znajdziemy zarówno cygański jazz, chanson, czy piosenkę uliczną, jak pop, swing i flamenco. Siła tej muzyki polega na jej naturalnym humorze i otwartości wokalistki na publikę - opowiada o ZAZ Zlata Holušová, dyrektorka festiwalu.

Ciężko uwierzyć, że w erze Lady Gagi ta niewielka dziewczyna o lekko zachrypniętym głosie potrafiła swoimi bezpretensjonalnymi piosenkami oczarować słuchaczy nie tylko we Francji, ale także w całej Europie, USA, czy Japonii. - Kocham śpiewać. Naprawdę, nie robi mi różnicy czy śpiewam gdzieś na przedmieściach czy przed wielotysięczną publicznością. To ciągle ta sama ja - twierdzi ZAZ.

Podczas gdy gwiazdy światowego popu zajmują się produkcją wymyślnych teledysków, o budżecie dorównującym wielkim produkcjom filmowych, ZAZ zdecydowała się na proste klipy. Mimo to na jej oficjalnym kanale w serwisie YouTube, utwór Je Veux odtworzony został ponad 10 milionów razy! Właśnie ta prostota, w połączeniu z akustycznym brzmieniem przypominającym przedwojenny kabaret, jest podstawą światowego sukcesu wokalistki.

11. edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 12 do 15 lipca. Ruszyła już przedsprzedaż biletów w Polsce w punktach sprzedaży sieci www.eventim.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama