, środa 3 marca 2021
Björk zaśpiewa w Ostrawie!
Islandzka gwiazda zaśpiewa w lipcu w Ostrawie. fot: Zach Klein/Wikipedia CommonsDodaj do Facebook

Björk zaśpiewa w Ostrawie!

MM
Słynna islandzka wokalistka Björk będzie gwiazdą przyszłorocznej edycji festiwalu Colours of Ostrava. Organizatorzy zapewniają, że to nie jedyna postać takiego muzycznego formatu, która pojawi się na 11. edycji festiwalu.

Choć festiwal odbędzie się dopiero w lipcu przyszłego roku, organizatorzy regularnie stymulują emocje swoich fanów, podając informacje o kolejnych festiwalowych wykonawcach. Na wieść o tym, że w Ostrawie wystąpi  Björk ucieszyli się nie tylko czescy fani. Informacja uradowała także polskich słuchaczy, zwłaszcza z Polski południowej. Bo choć islandzka gwiazda będzie też koncertować na przyszłorocznej edycji festiwalu Open'er w Gdyni, to jednak do Ostrawy wielu z nich ma po prostu bliżej.

I nie chodzi tylko o odległość od domu. Przyszłoroczny festiwal zapowiada się imponująco: swoje koncerty potwierdzili już m.in. legenda psychodelicznego rocka - grupa Flaming Lips, post-jazzowa formacja Portico Quartet oraz Kronos Quartet, najsłynniejszy kwartet smyczkowy świata, który w Ostrawie wystąpi z fińskim akordeonistą Kimmo Pohjonen.

Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach od 12 do 15 lipca. Można już kupować karnety na całą imprezę.

Więcej: www.colours.cz

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama