, piątek 16 kwietnia 2021
Poszukiwany od ośmiu lat zatrzymany w Ustroniu
Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalili, że mężczyzna może ukrywać się w jednym z ośrodków kempingowych w Ustroniu. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Poszukiwany od ośmiu lat zatrzymany w Ustroniu

JM, KPP CIESZYN
Policjanci z Cieszyna zatrzymali poszukiwanego jedenastoma listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania 65-letniego mieszkańca powiatu cieszyńskiego.

- Mężczyzna był poszukiwany od 2006 roku między innymi za oszustwa, wyłudzenie kredytu, fałszowanie dokumentów i wprowadzenie w obieg fałszywych środków pieniężnych - informuje cieszyńska policja.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalili, że mężczyzna może ukrywać się w jednym z ośrodków kempingowych w Ustroniu. Tam też został zatrzymany. Teraz będzie musiał odbyć m.in. karę 3,5 roku więzienia.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Od ośmiu lat już jest zatrzymany??????? hehe

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama