, sobota 19 września 2020
Poszukiwana 77-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju
Jeśli ktokolwiek widział kobietę, lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 997. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Poszukiwana 77-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju

AK, KPP Cieszyn
Około godz. 12.00, 77-letnia mieszkanka Jastrzębia Zdroju wybrała się do Brennej Węgierski na grzyby. Do tej pory nie wróciła.

Policja wykorzystując psy tropiące we współpracy ze strażą pożarną i GOPR szukała kobiety do wieczora, niestety ze względu na warunki atmosferyczne i zmrok poszukiwania przerwano. Rano zostaną wznowione - informuje Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Rysopis kobiety:
Wzrost ok. 165 cm. Kobieta ubrana była w granatowy dres z różowymi lampasami i biały golf. Miała również kurtkę w kolorze popielatym.

Jeśli ktokolwiek widział kobietę, lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt z policją pod numerem alarmowym 997.

Aktualizacja (24:00)
Kobietę odnaleziono na przystanku w Brennej Bukowej.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama