, piątek 10 lipca 2020
Pożar garażu w Czeskim Cieszynie. Jedna osoba nie żyje
Po ugaszeniu pożaru na miejscu, znaleziono zwłoki 75-letniego mężczyzny. fot: HZS Moravskoslezského krajeDodaj do Facebook

Pożar garażu w Czeskim Cieszynie. Jedna osoba nie żyje

SM
W nocy z wtorku na środę kilka jednostek straży pożarnej, brało udział w akcji gaśniczej garażu w Czeskim Cieszynie. Po ugaszeniu pożaru na miejscu, znaleziono zwłoki 75-letniego mężczyzny.

Zawiadomienie o pożarze wpłynęło kilka minut po godz. 22.00. Chodziło o pożar podwójnego garażu na ul. Ogrodowej, zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie domów mieszkalnych, przez co konieczna była ewakuacja ich mieszkańców.

Po ugaszeniu pożaru, na miejscu znaleziono zwłoki 75-letniego mężczyzny. - Identyfikacja potwierdziła, że jest to 75-letni mężczyzna, właściciel garażu. Obecnie nie jest pewne, co było przyczyną pożaru - powiedziała karwińskiemu dziennikowi Zlatuše Viačková, rzeczniczka prasowa karwińskiej policji.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama