, poniedziałek 1 marca 2021
Niefortunny skok rowerzysty
Do zdarzenia doszło w niedzielę 23 lutego ok. godz. 16.00 na terenach rolnych w Zamarskach. fot: KPP CieszynDodaj do Facebook

Niefortunny skok rowerzysty

JM
19-letni chłopak doznał poważnych uszkodzeń ciała wskutek wypadku rowerowego do jakiego doszło w Zamarskach. Konieczna była interwencja śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 23 lutego ok. godz. 16.00 na terenach rolnych w Zamarskach, gdzie grupa nastolatków w wieku 14-19 lat jeździła na rowerach, wykonując przy okazji różne ewolucje. W pewnym momencie jeden z nich - 19-latetni chłopak - tak niefortunnie skoczył, że przewrócił się w wyniku czego odniósł obrażenia głowy, żeber i kręgosłupa, a następnie stracił przytomność, którą odzyskał po przyjeździe pogotowia ratunkowego.

- Mimo wszystko obecny na miejscu zespół ratowniczy podjął decyzję o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował nastolatka do szpitala w Bielsku-Białej - informuje Mariusz Białoń z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od Czytelnika za pomocą formularza "Daj nam cynk".

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Zabrali chłopaka do Bielska, bo ma z złamany kręgosłup i wylew krwi do mózgu.

bez sensu do bielska

idioci

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama