, wtorek 11 sierpnia 2020
Kocobędz: Mężczyzna z kuszy postrzelony w głowę
39-latek został postrzelony z kuszy, jego życie było w niebezpieczeństwie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Kocobędz: Mężczyzna z kuszy postrzelony w głowę

SM/mat. pras.
Ratownicy czeskiego pogotowia ratunkowego udzielili pomocy ciężko rannemu mężczyźnie, który z kuszy został postrzelony w głowę. Do zdarzenia doszło we wsi Kocobędz w powiecie karwińskim.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 26 kwietnia. Na miejsce zdarzenia natychmiast udała się jednostka ratownicza z Czeskiego Cieszyna oraz śmigłowiec ratunkowy z Ostrawy.

Okazało się, że w głowie 39-latka tkwi strzała z kuszy, poważnie zagrażając życiu mężczyzny. Poszkodowany był nieprzytomny i nie oddychał, dlatego natychmiast go intubowano. Po unormowaniu czynności życiowych, mężczyzna ze strzałą, wystającą na ok. 30 centymetrów, został śmigłowcem przetransportowany do szpitala uniwersyteckiego w Ostrawie-Porubie.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Rozmawiałem z kolegą co jest kolegą tego śmiertelnego strzału. Mówił mi iż cyganie już dwa razy próbowali jemu coś ukraść z posesji,ostrzegł ich a potem jednemu strzelił w głowę. Grozi jemu 10lat bo w Czechach za zabicie cygana dostaje się więcej niż za Czecha dlatego iż to jest traktowane jako tło rasistowskie. Facet ma w garażu 4 stare skuterki i atlas do ćwiczeń fizycznych. Czeskie media wyolbrzymiły fakt i opisały że właściciel siłowni i klubu fitnes a "Blask" napisał że właściciel stacji kontroli pojazdów zastrzelił człowieka. Dziennikarze za nie precyzyjne pisanie powinni być karani.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama