, sobota 6 marca 2021
Hażlach: DW 937 zablokowana w wyniku akcji straży pożarnej
Utrudnienia są spowodowane akcją straży pożarnej.  fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Hażlach: DW 937 zablokowana w wyniku akcji straży pożarnej

SM/KPP CIESZYN
Policjanci informują o utrudnieniach na drodze wojewódzkiej nr 937 w Hażlachu. Aktualnie zablokowany jest ruch na kilkusetmetrowym odcinku ul. Jastrzębskiej - od ronda do skrzyżowania z ulicą Pogwizdowską. Utrudnienia mogą potrwać do jutra. Policjanci zalecają objazdy i proszą kierowców o ostrożną jazdę.

Utrudnienia są spowodowane akcją straży pożarnej, która polega na schładzaniu butli z tlenem i acetylenem, znajdujących się w samochodzie, który dziś nad ranem (wtorek, 17 czerwca) uległ całkowitemu spaleniu w pobliżu drogi. Ewakuowano 8 osób
z 3 budynków, 2 osoby odmówiły ewakuacji. W chwili obecnej policjanci i strażacy z OSP kierują ruchem. Późnym popołudniem ma zostać wprowadzone oznakowanie tymczasowe. - Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do znaków drogowych, a także sygnałów dawanych przez policjantów i inne służby uprawnione do kierowania ruchem - apelują policjanci.

Wyznaczono objazdy:

- kierowcy jadący od Zebrzydowic do Cieszyna powinni kierować się w prawo na ulicę Pogwizdowską i dalej poruszać się przez Brzezówkę, Pogwizdów do Cieszyna ulicą Frysztacką (jest to objazd w dwóch kierunkach przeznaczony dla samochodów ciężarowych),

- kierowcy jadący od ronda koło stacji paliw w kierunku Zebrzydowic powinni kierować się na objazd przez Kończyce Wielkie (skręcić w lewo przy stacji paliw Babilon) lub kilka kilometrów dalej w Pruchnej skręcić w lewo w ulice Zebrzydowicką.

[AKTUALIZACJA: 18.06. godz. 9.00]

Do godz. 00.00 dnia 18.06. ok. 500-metrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 937 pozostawał zamknięty. Działania zakończono o godz. 7.10.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama