, piątek 23 kwietnia 2021
Wisła: Nie pozwolił odjechać pijanemu i zabrał mu kluczyki
Właściciel zajazdu wykazując się obywatelską postawą, starał się uniemożliwić kierowanie pojazdem pijanemu mężczyźnie.  fot: ARC SPOTDodaj do Facebook

Wisła: Nie pozwolił odjechać pijanemu i zabrał mu kluczyki

MB/KPP CIESZYN
Dzięki wzorowej postawie mieszkańca Wisły, pijany mężczyzna nie wyjechał samochodem na drogę. Zabrał mu kluczyki, gdy ten wsiadł do samochodu i zamierzał odjechać z parkingu. Niestety skończyło się to awanturą, interwencją policji i pobytem w policyjnym areszcie.

Wczoraj około 21.00 dyżurny wiślańskiego komisariatu policji skierował patrol na ulicę Malinka, gdzie zgłoszono interwencję. Tam okazało się, że właściciel zajazdu wykazując się obywatelską postawą, starał się uniemożliwić kierowanie pojazdem pijanemu mężczyźnie. Zabrał mu kluczyki z ze stacyjki, na co mężczyzna siedzący w volkswagenie zareagował wobec niego agresją.

Gdy na parking przyjechali policjanci, pijany mężczyzna swą agresję skierował na mundurowych. Awanturnik słownie znieważył funkcjonariuszy, a podczas zatrzymania dopuścił się naruszenia ich nietykalności. 58-letni mieszkaniec Łazisk Górnych został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Sprawca po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za przestępstwa te najbliższe trzy lata może spędzić w więzieniu.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Tak masz czesciowo prawde. Bylo by to przestepstwem, gdyby kierowca byl trzezwy. Ale wlasciciel odwrocil niebezpeczenstwo.

Policja osadziła w areszcie niewłaściwą osobę. Kierujący nie prowadził samochodu A właściciel pensjonatu popełnił przestępstwo w postaci zaboru cudzego mienia.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama