, środa 14 kwietnia 2021
W Drogomyślu powstaje Sala Królestwa Świadków Jehowy
Budowa Sali Królestwa Świadków Jehowy w Drogomyślu ma zakończyć się w czerwcu. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

W Drogomyślu powstaje Sala Królestwa Świadków Jehowy

JM
W Drogomyślu powstaje Sala Królestwa Świadków Jehowy. Sala ma służyć zaspokajaniu potrzeb religijnych Świadków Jehowy z Drogomyśla, Chybia, Ochab, Bąkowa, Pruchnej oraz Strumienia.

Sala powstaje przy ul. Krętej. Budowana jest przy pomocy ochotników, którzy za swą pracę nie pobierają wynagrodzenia, codziennie na placu budowy pracuje kilkunastu ochotników, a w weekendy liczba ta przekracza często 100 osób.

- Sale są lokalnymi ośrodkami religii prawdziwej. Koordynuje się z nich działalność ewangelizacyjną. Różnią się wielkością i wyglądem, ale wszystkie są skromne i funkcjonalne. Często z jednego obiektu korzysta kilka zborów. Aby zaspokoić rosnące potrzeby, w ostatnich latach na całym świecie wznieśliśmy dziesiątki tysięcy nowych Sal Królestwa - mówi Czesław Giel, rzecznik prasowy Świadków Jehowy obwodu Wisła, który dodaje, że Sale buduje się z ofiarowanych na ten cel dobrowolnych datków. - W każdej Sali jest skrzynka z napisem "Ogólnoświatowa budowa Sal Królestwa". Wrzucane tam pieniądze są przekazywane do Biura Oddziału, dzięki czemu powstaje fundusz, z którego korzystają zbory pragnące zbudować lub wyremontować Salę - mogą one otrzymać zwrotną, nieoprocentowaną pomoc finansową - opowiada Giel.

Budowa Sali Królestwa Świadków Jehowy w Drogomyślu ma zakończyć się w czerwcu.

Komentarze: (8)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

wspaniały obiekt , dlugo na niego czekalem :D

I czego się spodziewasz po tym obiekcie, w czym masz nadzieję ci pomoże?

A ja znam ludzi, którzy wstąpili do Świadków Jehowy ze względu na korzyści materialne. Patologia taka, że aż strach.

dobrze, że ukazują się takie artykuły. Sekta to grupa, na czele której stoi Guru a jak znam Świadków Jehowy to są to ludzie, dalecy od otaczania czcią jakiegokolwiek człowieka czego nie można powiedzieć o tzw. wielkich religiach gdzie często człowiek jest postawiony wyżej od Boga.

Ja pracuje ze Swiadkiem Jehowy i uwazam ich za bardzo uczciwych i dobrych ludzi.

Ta grupa wyznaniowa jest niebezpieczna. Dziwie się, że nie mówi się o tym publicznie i głośno.

oj boroczko boroczku o wąskim rozumku .Moheryzm ci resztki komórek mózgowych zjadł.

Nazwa ładna, tylko tyle, aż tyle! To zwykła sekta jest, jakich na świecie setki, więc szkoda tego pisania, chyba, że artykuł jest sponsorowany, ale ostrzeżenia nie widzę.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama