, środa 14 kwietnia 2021
Otwarto Centrum Spotkań w Drogomyślu
Centrum Spotkań to przede wszystkim siedziba stowarzyszeń działających w sołectwie. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Otwarto Centrum Spotkań w Drogomyślu

AK, mat. pras.
Zakończony został remont budynku dawnej poczty w Drogomyślu. Obecnie powstało tam Centrum Spotkań, ale przede wszystkim siedziba stowarzyszeń działających w sołectwie.

Nie zabraknie tu miejsca dla drogomyskiej Macierzy Ziemi Cieszyńskiej, Koła Gospodyń Wiejskich, Klubu Ekologicznego "Eko”, Rady Sołeckiej z Sołtysem, Stowarzyszenia "Droga Myśl” i wielu innych organizacji.

Dotychczas organizacje prowadziły swoją działalność w domach, lub korzystali z uprzejmości innych organizacji. Całkowita wartość projektu wyniosła ok. 58 tys zł. Przyznane dofinansowanie obejmowało 80 proc. W ramach remontu wykonano roboty rozbiórkowe, demontażowe i adaptacyjne. Dokonano remontu sanitariatów, wyposażono kuchnię w meble wraz z zabudową, zakupiono meble do sali spotkań. - Dziękuję za przygotowanie i udostępnienie tego miejsca na rzecz działających w sołectwie organizacji - powiedziała Urszula Słowik, sołtys Drogomyśla.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama