, sobota 16 stycznia 2021
Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu z Perłą Medycyny
Nagrodę odebrała Joanna Halama, zastępca dyrektora ds. ekonomiczno-administracyjnych ŚĆRiP. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu z Perłą Medycyny

JM
Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu zajęło pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Perły Medycyny w kategorii szpitale monospecjalistyczne.

Konkurs Perły Medycyny, realizowany w ramach Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość 2020, stawia sobie za cel uhonorowanie tych placówek medycznych oraz firm działających na rynku medycznym, które poprzez efektywne zarządzanie, przy udziale kompetentnego personelu świadczą usługi i oferują produkty na wysokim poziomie. Działania jakie podejmują mają na celu ochronę tego, co najcenniejsze: ludzkiego życia i zdrowia. Kapituła konkursu, w której skład weszli przedstawiciele instytucji i organizacji patronujących konkursowi, przedstawiciele uniwersytetów medycznych, środowiska lekarskiego i medycznego przyznała złote, srebrne i brązowe statuetki oraz wyróżnienia w postaci dyplomów w dziewiętnastu kategoriach konkursowych.

Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji znalazło się się wśród placówek wyróżnionych złotą statuetkę "Perła Eskulapa" dla "najlepszych zakładów opieki zdrowotnej i firm działających na rynku medycznym".

- Otrzymana przez nas złota statuetka "Perła Eskulapa" potwierdza prestiż i renomę Śląskiego Centrum Rehabilitacji i Prewencji, jest uhonorowaniem ogromnego wkładu, starań wszystkich pracowników i kadry zarządzającej na rzecz rozwoju szpitala, naszą rzetelność i profesjonalizm, umacnia naszą pozycje na rynku oraz pozytywny wizerunek. Nagroda ta jest dla nas powodem do dumy i zobowiązaniem do dalszego podnoszenia jakości świadczonych przez na usług. Jest to ogromny sukces całego zespołu pracowników ŚCRiP - podkreśla Zbigniew Eysymontt, dyrektor Śląskiego Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama