, czwartek 4 czerwca 2020
Basen w Cisownicy już otwarty!
Przeprowadzony został gruntowny remont, którego powodem był wyciek wody z jego niecki. fot: Gmina GoleszówDodaj do Facebook

Basen w Cisownicy już otwarty!

DR
Basen w Cisownicy już otwarty!

fot.: Gmina Goleszów

Mieszkańcy Cisownicy od 1 lutego znów mogą korzystać z basenu w Szkole Podstawowej w Cisownicy im. Jury Gajdzicy. Przeprowadzony został gruntowny remont, którego powodem był wyciek wody z jego niecki.

W ramach prac remontowych wykonano uszczelnienie całej niecki basenu wraz z wymianą z niej wszystkich płytek ceramicznych. Przeprowadzono również kompleksowy ramont łazienek, które zostały wyposażone w nowe prysznice, suszarki i lustra. Wymieniono również wentylację oraz odmalowano wszystkie pomieszczenia.

Z basenu korzystają przede wszystkim dzieci uczące się w gminnych placówkach oświatowych. Od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych, mogą z niego korzystać wszyscy zainteresowani. Ceny biletów to: ulgowy 3 zł, dorośli 6 zł.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama