, piątek 15 stycznia 2021
Cieszyn: Uwaga kierowcy!  Zmiana organizacji ruchu na ul. Głębokiej
Od dnia 1 września 2020 roku planowane jest rozpoczęcie prac budowlanych i tym samym zamknięcie ulicy Głębokiej na odcinku od ul. Menniczej do ul. Zamkowej.  fot: UMDodaj do Facebook

Cieszyn: Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Głębokiej

red.mat.pras.
Cieszyn: Uwaga kierowcy!  Zmiana organizacji ruchu na ul. Głębokiej

Zakończenie robót na tym etapie, planowane jest na dzień 30 listopada 2020 roku.


Cieszyn: Uwaga kierowcy!  Zmiana organizacji ruchu na ul. Głębokiej

Od dnia 1 października 2020 roku planowane jest rozpoczęcie prac budowlanych na odcinku od ul. Menniczej do ul. Browarnej zgodnie z 4 etapem.

Od dnia 1 września 2020 roku planowane jest rozpoczęcie prac budowlanych i tym samym zamknięcie ulicy Głębokiej na odcinku od ul. Menniczej do ul. Zamkowej.

Główny objazd do ul. Zamkowej odbywał się będzie ulicą Głęboką od ul. Menniczej w kierunku Rynku, następnie ulicami Tadeusza Regera, Bolesława Limanowskiego, Górny Rynek, Garncarska, Bobrecka, Wojciecha Korfantego i Jana Michejdy, zgodnie z etapem rysunkiem projektu tymczasowej organizacji ruchu. Jednocześnie na tym odcinku ul. Głębokiej (tj. od ul. Menniczej do Rynku) prowadzone będą miejscowe roboty odkrywkowe związane z wykonaniem przyłączy do kanalizacji deszczowej, które mogą powodować chwilowe utrudnienia w ruchu. Zakończenie robót na tym etapie, planowane jest na dzień 30 listopada 2020 roku.

W sytuacjach szczególnych tj. w razie konieczności dojazdu pojazdów uprzywilejowanych, lub samochodów z zaopatrzeniem w godzinach od 7.00 do 10.00, tak długo jak to będzie możliwe zapewniony zostanie wjazd na odcinki wyłączone z ruchu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama