, sobota 7 grudnia 2019
Cieszyn: Most na Al. Jana Łyska oddany do użytku
W ostatni czwartek Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Cieszynie przeprowadził obowiązkową kontrolę, a w piątek wydane zostało pozwolenie na użytkowanie mostu. fot: BŚDodaj do Facebook

Cieszyn: Most na Al. Jana Łyska oddany do użytku

JM
Od piątku kierowcy mogą w końcu przejechać po wyremontowanym moście nad rzeką Puńcówką w ciągu Al. Jana Łyska w Cieszynie.

Przypomnijmy, że remont przeprawy rozpoczął się pod koniec września ubiegłego roku. Początkowo miał zakończyć się do końca roku. Konieczność wykonania dodatkowych prac, już po rozpoczęciu inwestycji, spowodowała jednak przesunięcia w harmonogramie robót.

W ostatni czwartek Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Cieszynie przeprowadził obowiązkową kontrolę, a w piątek wydane zostało pozwolenie na użytkowanie mostu. - W związku z uzyskaniem decyzji w piątek w godzinach popołudniowych likwidacji uległa tymczasowa organizacja ruchu i dopuszczony został ruch po obiekcie - informuje Magdalena Suchanek-Kowalska, zastępca dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg Publicznych w Cieszynie.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Czy to prawda, że czeka nas teraz remont tego wąskiego mostu na Al. Łyska?

Bravo !! a na 100 metrów asfaltu już nie starczyło, żeby al.Łyska miała w całości dobrą nawierzchnię. Typowe działania ludzi bez rozumu i wyobraźni.Kompromitacji ciąg dalszy.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama