, piątek 23 luty 2024
Wanda i Banda zagra dla hospicjum
Organizatorem koncertu jest Ryszard Kwietniewski, pacjent hospicjum, którego wspólny występ z córką będzie można zobaczyć na deskach teatru. fot. ARC Dodaj do Facebook

Wanda i Banda zagra dla hospicjum

DG
29 września o godz. 18.00 w cieszyńskim Teatrze im. A. Mickiewicza odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Hospicjum im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie. Gwiazdą imprezy będzie zespół Wanda i Banda.
Hospicjum domowe im. Łukasza Ewangelisty w Cieszynie założone zostało w 1998 roku. Jego celem jest nieodpłatna opieka nad osobami cierpiącymi na choroby nowotworowe z terenu Cieszyna i okolic. Obecnie ze stałej pomocy ośrodka korzysta 15 nieuleczalnie chorych pacjentów.

Impreza zorganizowana została przez Ryszarda Kwietniewskiego, jednego z pacjentów hospicjum, który wraz z córką wystąpi w pierwszej części koncertu.

PISALIŚMY: Liczymy na dobrych ludzi

Oprócz Wandy i Bandy w teatrze będzie można usłyszeć muzykę grecką. Zespół Wawele, który wystąpi w drugiej części koncertu, promuje utwory greckiej piosenkarki Arisy Vinci.

Bilety w cenie 20 i 30 zł można nabyć w biurze hospicjum przy ul. Wąskiej 2a w Cieszynie.
Komentarze: (12)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Wczoraj 28 grudnia 2013 r odszedł od nas do Pana - Rycho "Furda" Kwietniewski . Król Życia i Wspaniały Przyjaciel .

To był piękny koncert,mam z niego płytkę h etnie bym ją upubliczniła, drugi już się taki podejrzewam nie zdarzy,,,,,,pozdrawiam serdecznie anna

błąd: rak jest uleczalny, to tak na marginesie...

niezwykle pożyteczna i atrakcyjna inicjatywa - Cieszyniacy, otwórzcie serca!

słyszałem, że program jest bardzo obfity, prawie 3-godzinna uczta!

dziękuj Bogu, losowi, że nie podzielasz położenia pacjentów, przywołaj współczucie i zgromadź zasługę, tak niewiele wysiłku, żebyś tego dokonał...

Rysiek, jesteś wielki i wspaniały!

Wujo Rycho - tak trzymać

Czuj duch Rychu!

Rycho na Burmistrza.

byłem chwile na próbie, Rysiek ma głos, jak dzwon, Wawele, jak Wawel, w stanie nienaruszonym, brzmią dobrze, jak przed laty a pani Wanda, jakby zaciął się jej "latomierz", duży urok osobisty... zapowiada się niezła zabawa!

Rycho byle rewelacja byles Boski gratulacje.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama