, czwartek 7 grudnia 2023
Zatłukł prostytutkę młotkiemDodaj do Facebook

Zatłukł prostytutkę młotkiem

TWO
20 lat w więzieniu spędzi 29-letni Bronislav Zotyka z Ostrawy, którego sąd skazał za morderstwo prostytutki.
W czerwcu ubiegłego roku Zotyka telefonicznie zamówił kobietę do domu. Na miejsce przywiozła ją ochrona. Po stosunku Zotyka zażądał od kobiety seksu analnego, a kiedy ta odmówiła, zatłukł ja młotkiem.

Sąd nie dał wiary obronie Bronislava Zotyki, który podczas przesłuchania twierdził, że dał kobiecie... lekki policzek, a ta przewróciła się i uderzyła głową o wannę. Oskarżony opowiadał, że próbował wyciągać z wanny bezwładne ciało kobiety, ale ta wyślizgiwała mu się z rąk i kilka razy uderzała głową o wannę. — W świetle zebranych dowodów taka linia obrony jest całkowicie niewiarygodna — oświadczyła sędzia Šárka Skalská. Podstawowymi dowodami były sekcja zwłok oraz ślady krwi i DNA kobiety na młotku, który policja znalazła w domu Zotyki. — Sekcja zwłok wykazała sześć bardzo mocnych uderzeń tępym przedmiotem. Trzy ciosy były skierowane w miejsce, gdzie potylica łączy się z kością ciemieniową – jest to najmocniejsze miejsce czaszki i do jego przebicia potrzebna była naprawdę wielka siła.

Wymierzenie tak wysokiej kary człowiekowi jak dotąd niekaranemu nie zdarza się w Czechach często, jednakże sąd wziął pod uwagę niezwykłą brutalność sprawcy oraz wyjątkowo niskie pobudki czynu. Wyrok nie jest prawomocny.
Komentarze: (6)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Chyba nie mógłbym być adwokatem. Koleś walił panne młotkiem a ten se wymyśla że to jakie lekkie sadomaso. Heh. Ci to mają pomysły.

Ludzie jakie on ma szczęście, na szczęście zabił człowieka, nie psa... Za psa by pewnie dostał dożywocie...

W więzieniu mu dadzą w d... ( dosłownie)

W więzieniu będzie miał luzik bo jest mordercą. Inne przypadki mordów stwarzają zagrożenie dla jego dupy, ale nie będę ich tu wymieniał.

To miał Bronek szczęście, że nie posądzili go o gwałt. A właściwie jak to jest - można zgwałcić prostytutkę czy też nie ?

Można, ale tylko w Samoobronie

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama