, sobota 13 lipca 2024
Czantoria zagra na Czantorii
Wejście na koncert jest bezpłatne. Jedynym kosztem jest bilet na kolejkę. fot. WO Dodaj do Facebook

Czantoria zagra na Czantorii

WO
Niezwykły koncert będzie miał miejsce w niedzielę na Czantorii. Tuż pod górną stacją kolejki, na scenie na wolnym powietrzu wystąpi Estrada Ludowa Czantoria.
Koncert „Wspólne śpiewanie z Estradą Ludową Czantoria" rozpocznie się o godz. 13.00 na scenie zbudowanej powyżej toru saneczkowego. Zespół będzie śpiewał piosenki regionalne oraz zachęcał do wspólnego śpiewania. Nie będzie się można wymigać nieznajomością słów, gdyż uczestnicy zabawy dostaną od zespołu śpiewniki.

— To już trzeci taki koncert Czantorii na naszej estradzie. Miejsce jest przepiękne, więc liczymy, że impreza przyciągnie tłumy — mówi Czesław Matuszyński, prezes Kolei Linowej Czantoria. Wejście na koncert jest bezpłatne. Jedynym kosztem jest bilet na kolejkę. Co jednak ciekawe, w sierpniu kupując przejazd kolejką linową na Czantorię dostaje się darmowy obiad w katowickim sklepie sieci Ikea. — Taka niecodzienna współpraca jest bardzo korzystna dla nas, bo Czantoria jest promowana w Ikei, dla sklepu, bo reklamujemy go u nas, no i turystów, którzy w cenie biletu mają obiad — mówi Czesław Matuszyński. Promocja potrwa do końca sierpnia.
Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

a ile kosztuje bilet

http://www.czantoria.com.pl/
Normalny w obie strony 13 zl, ulgowy 11 zl

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama