, sobota 21 maja 2022
DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w Zespole Szkół nr 1 na Górnym Borze w SkoczowieDodaj do Facebook

DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w Zespole Szkół nr 1 na Górnym Borze w Skoczowie

DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w Zespole Szkół nr 1 na Górnym Borze w Skoczowie


DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w Zespole Szkół nr 1 na Górnym Borze w Skoczowie


DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w Zespole Szkół nr 1 na Górnym Borze w Skoczowie


DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w Zespole Szkół nr 1 na Górnym Borze w Skoczowie


DZIEŃ DZIECKA I SPORTU w Zespole Szkół nr 1 na Górnym Borze w Skoczowie

11 czerwca 2016 w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka i Sportu pod hasłem „Trzymaj formę”. Imprezę zorganizowano wspólnie z Radą Osiedla Górny Bór. Najmłodsi brali udział w biegu patrolowym. Grupy wykonywały różne zadania (np. mini bieg slalomem, kręgle, skakanki, mini piłka nożna), by zdobyć sylaby do tajemniczego hasła. Wszyscy spisali się znakomicie. Hasło brzmiało „Trzymaj dobrą formę”. W tym samym czasie klasy 4-6 SP i gimnazjaliści uczestniczyli w rozgrywkach sportowych lub w programie „Zabawy bez prądu”. Tańczono także zumbę, budowano latawce.

11 czerwca 2016 w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka i Sportu pod hasłem „Trzymaj formę”. Imprezę zorganizowano wspólnie z Radą Osiedla Górny Bór.
Najmłodsi brali udział w biegu patrolowym. Grupy wykonywały różne zadania (np. mini bieg slalomem, kręgle, skakanki, mini piłka nożna), by zdobyć sylaby do tajemniczego hasła. Wszyscy spisali się znakomicie. Hasło brzmiało „Trzymaj dobrą formę”.
W tym samym czasie klasy 4-6 SP i gimnazjaliści uczestniczyli w rozgrywkach sportowych lub w programie „Zabawy bez prądu”. Tańczono także zumbę, budowano latawce.
W trakcie imprezy można było nabyć pyszne ciasta, upieczone przez - jak zwykle niezawodnych –Rodziców. Dochód przeznaczono dla skoczowskiego Hospicjum „Otwarte Drzwi”.
Gimnazjaliści spotkali się z panią Wiolettą Staniek, która opowiedziała o pracy skoczowskiego Hospicjum, zachęciła do wolontariatu na jego rzecz.
Wszyscy uczestnicy imprezy zostali poczęstowani smakowitą grochówką.
Świętowanie dokończyliśmy na skoczowskim Rynku podczas Dni Skoczowa, gdzie nasi uczniowie prezentowali swoje muzyczne, recytatorskie i taneczne talenty podczas Przeglądu Artystycznego „Mój talent”, zresztą z dużym powodzeniem (szczegóły na stronie UM i MCK Integrator).
Na stronie szkoły www.zs1skoczow.edupage.org obszerna fotorelacja i filmik z zajęć klas starszych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama