, niedziela 10 grudnia 2023
Ostatnie miejsca na półkolonie w Centrum "Kontakt"Dodaj do Facebook

Ostatnie miejsca na półkolonie w Centrum "Kontakt"

cpeitkontakt
Ostatnie miejsca na półkolonie w Centrum "Kontakt"

Zabawa z chustą animacyjną Klanza

Zapraszamy dzieci do udziału w Półkolonii organizowanej w Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" na ul. ks. Janusza 3 w Cieszynie.

Jak co roku Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem" organizuje półkolonie dla dzieci, które będą się odbywać od poniedziałku do piątku od 10.00 do 14.00 w czterech dwutygodniowych turnusach.

Rodzice, jeśli chcecie aby Wasze pociechy spędziły miło czas we wspaniałym towarzystwie (opieka na najwyższym światowym poziomie, mili, kulturalni i sympatyczni ludzie), mając okazję zrzucić nadmiar energii (spacery, wypady w góry, basen), liznąć trochę kultury (kino, teatr) to Zapraszamy!!

Codzienne zajęcia w lipcu i w sierpniu będą niezapomnianym przeżyciem, które sprawi, że Wasze dzieci, mające w pamięci niezapomniane przeżycia i pełne wspaniałych wspomnień, będą wracały w to wspaniałe miejsce kiedy tylko będą mogły. Podczas codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach m.in. w warsztatach artystycznych, plastycznych, graficznych i sportowych, a także w grach terenowych i zabawach interakcyjnych.

Na półkolonii dla dzieci organizujemy między innymi wyjścia do kina, muzeum oraz na basen, a także wyjazdowe wycieczki np. do Leśnego Parku Niespodzianek, Chlebowej Chaty itp.

Turnusy organizowane są w dniach:

Turnus 1 ( 29.06.2015 - 10.07.2015 )
Turnus 2 ( 13.07.2015 - 24.07.2015 )
Turnus 3 ( 27.07.2015 - 07.08.2015 )
Turnus 4 ( 10.08.2015 - 31.08.2015 )

Mając na uwadze wszystkie powyższe informacje i perspektywę wspaniale spędzonego czasu, który zaowocuje poznaniem wspaniałych osób (być może takie przyjaźnie przetrwają całe życie), możliwością nabycia nowych umiejętności oraz perspektywą opieki kompetentnych osób!

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Zapisy pod numerem 33 479 54 55

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama