, czwartek 20 czerwca 2024
Zmiany w godzinach działania Punktu ds. narkomaniiDodaj do Facebook

Zmiany w godzinach działania Punktu ds. narkomanii

Od kwietnia zeszłego roku działa Punkt Konsultacyjny ds. narkomanii, który jest prowadzony przez Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem" przy ulicy Ks. Janusza 3 w Cieszynie.

Oferta Punktu skierowana jest w szczególności do osób używających środków psychoaktywnych, ich bliskich jak również osób, które chciałyby zasięgnąć specjalistycznych informacji na temat narkomanii. W Punkcie Konsultacyjnym dyżuruje terapeuta uzależnień, który dokonuje wstępnej diagnozy problemu, zbiera informacje dotyczące zaawansowania uzależnienia, udziela porad i informacji oraz wspiera decyzję o leczeniu i motywuje do podjęcia terapii. Dodatkowo osoby eksperymentujące ze środkami psychoaktywnymi wraz ze swoimi rodzinami mogą skorzystać z konsultacji i psychoterapii rodzinnej.

Punkt Konsultacyjny ds. narkomanii czynny jest we wtorki i środy od 17.00 do 20.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00.

Zapisy i szczegółowe informacje pod numerem telefonu 33 479 54 55 lub w biurze Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" przy ul. Ks. Janusza 3 w Cieszynie albo mailowo e-mail: cpeitkontakt@bycrazem.pl.

Punkt jest współfinansowany ze środków Gminy Cieszyn w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Gminie Cieszyn.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama