, niedziela 21 kwietnia 2024
Spotkanie z poetką Edytą Hanslik
fot. materiały prasowe Dodaj do Facebook

Spotkanie z poetką Edytą Hanslik

Biblioteka Miejska w Cieszynie i Salonik Cieszyński zapraszają 4 listopada 2022 r. o godz. 17.00 na spotkanie autorskie Edyty Hanslik "poetki kochają inaczej …" i promocję jej najnowszego tomiku „Rudowłosa”. Spotkaniu będzie towarzyszyła wystawa obrazów Anny Wajdy, a o oprawę muzyczną wieczoru zadbają Marek Broda i Eugeniusz Szwarcer.

Edyta Hanslik – optymistka i niepoprawna romantyczka. Poezja to dla niej lekarstwo na wszystko. Ulubione motto: „Pozwólmy ludziom być szcząśliwymi według ich własnego uznania”. Autorka czterech tomików wierszy, licznych almanachów i antologii.
Prowadzi spotkania w Księgarni Autorskiej w Jastrzębiu Zdroju z ludxmi związanymi z kulturą i sztuką. Członkini Stowarzyszenia Autorów Polskich (oddział Bielsko-Biała) oraz Saloniku Cieszyńskiego.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama