, poniedziałek 22 kwietnia 2024
Pogrzeb Basów
Pogrzeb Basów fot: Źródło: https://www.facebook.com/events/1160006471551591Dodaj do Facebook

Pogrzeb Basów

Redakcja
Już za tydzień, 21 lutego, zakończy się okres karnawału. Tradycyjnie w sali widowiskowej Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy” odbędzie się Pogrzeb Basów.

Wydarzenie rozpocznie się godzinie 18.00 w Kościele pw. św. Marii Magdaleny w Cieszynie mszą góralską w intencji Kazka Urbasia i nieżyjących muzyków. Następnie kontynuowane będzie w Domu Narodowym. Tradycyjny Pogrzeb Basów, czyli symboliczne pochowanie instrumentów na czas postu, odbędzie się punktualnie o północy na cieszyńskim rynku. W trakcie zdarzenie zaplanowano koncerty zespołów: "Torka", "Wałasi" z Istebnej, Muzyka Piotrka Majerczyka "Borsuki" z Podhala oraz kapela "Tygiel" z Beskidu Żywieckiego.

Bilety w przedsprzedaży można kupić w cenie 120 zł, a w dniu wydarzenia za 150 zł. Dostępne są one w kasie COK lub na stronie: www.domnarodowy.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama