, niedziela 23 czerwca 2024
Na łyżwy do Istebnej. Teraz to możliwe!
fot. pixabay.com Dodaj do Facebook

Na łyżwy do Istebnej. Teraz to możliwe!

Początek ferii w województwie śląskim rozpoczyna między innymi otwarcie bezpłatnego lodowiska w Istebnej. Atrakcja dostępna będzie do końca lutego. To nie jedyna taka atrakcja w regionie.

Jak poinformowały władze Gminy Istebna na swoim profilu w mediach społecznościowych: Już 13 stycznia o 14.00 otwarcie bezpłatnego lodowiska na terenie ZSP w Istebnej (Orlik przy dawnym Gimnazjum) na terenie lodowiska będzie działała także wypożyczalnia.

Amatorzy jazdy na łyżwach mogą skorzystać ponadto z lodowisk w:
- Wiśle (ul. Olimpijska 1a), które jest czynne od poniedziałku do czwartku w godzinach 11:00-20:00 oraz od piątku do niedzieli między 11:00-21:00.
- Brennej (ul. Malinowa 2b), które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-19:15 oraz od soboty do niedzieli w godzinach 10:00-20:00. W czasie trwania ferii zimowych dla Śląska godziny otwarcia od poniedziałku do piątku będą od 10:00-19:15.
- Cieszynie (ul. Sportowa 1), którego godziny otwarcia zależne są od harmonogramu dostępnego na stronie: https://sport.cieszyn.pl/obiekt/lodowiskorolkowisko

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama