, poniedziałek 15 lipca 2024
Na Czantorię w krótkich gaciach
III Zimowe wejście na Czantorię w krótkich gaciach fot: Źródło: https://dziennikzachodni.pl/iii-zimowe-wejscie-na-czantorie-w-krotkich-gaciach-idziemy-dla-krystiana-piszczka/ar/c1-16026369Dodaj do Facebook

Na Czantorię w krótkich gaciach

Redakcja
Już w najbliższy weekend, a dokładniej 25 lutego, odbędzie się nietypowe wydarzenie - IV Zimowe Wejście na Czantorię w krótkich gaciach.

- Impreza dedykowana jest wszystkim morsom i osobom lubiącym zimno, aktywność fizyczną i dobrą zabawę. Do udziału zapraszamy całe rodziny! Zabierzcie ze sobą rodzinę, przyjaciół, zwierzaki i chodźcie z nami! Macie ciekawy pomysł na przebranie? Super! My mamy dla was atrakcyjne nagrody. Dajcie się ponieść fantazji i spróbujcie nas zaskoczyć, a my nagrodzimy waszą kreatywność - mówią organizatorzy.

Impreza przewiduje ciepły posiłek i morsowanie na wysokości 851 m n.p.m. Sam udział jest bezpłatny, jednak w trakcie wydarzenia będzie trwała zbiórka na charytatywny cel. Pieniądze zostaną przeznaczone na wsparcie w walce 11-letniej Dorotki Dąbrowskiej. Młoda cieszynianka jest już po 4 operacjach neurochirurgicznych i dalej walczy z nerwakowłókniakowatością typu 1.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama